Kaan Tangöze ve Kıvılcım Ural ikilisi mahalle baskısına dayanamadı

Kaan Tangöze ve Kıvılcım Ural ikilisi, mahalle baskısına daha fazla dayanamadı. Akşam’da yer alan habere göre magazin dünyasının yasak aşkı olarak hafızalara kazanan Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ile Kıvılcım Ural’ın aşkları son sürat devam ediyor.

MAHALLE BASKISINA DAYANAMADILAR

Yaşadığı ilişki nedeniyle Seçkin Piriler ile olan evliliğini sonlandıran Tangöze, boşanma sonrası Tophane’de annesiyle birlikte yaşayan kız arkadaşı Kıvılcım Ural’ın yanına taşınmıştı. Bu durum mahalle sakinlerini rahatsız etmiş ve ikilinin birçok kez tepki aldığı konuşulmuştu.

LÜKS SEMTE TAŞINDILAR

Olayların üzerinden çok geçmeden çift, kendi evlerine taşınma kararı aldı! Yaşadıkları aşkla yakın markaj altında tutulan sevgililer, İstanbul’un lüks semtleri arasında yer alan Boğaz’ın incisi Yeniköy’ü tercih etti.

Tophane’deki evde ise Kıvılcım Ural’ın annesi oturmaya başladı. İkili, gözden uzak olmak için taşındıkları bu yerde ise birlikteliklerinin keyfini sürüyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.