Kaan Tangöze bir aydır sevgilisi Kıvılcım Ural’la otelde yaşıyor

Seçkin Piriler’in “boşanmak istemiyor” dediği eşi Kaan Tangöze, bir aydır sevgilisi Kıvılcım Ural’la otelde kalıyor.

Kıvılcım Ural’la birlikteliği olan Kaan Tangöze’nin, eşi Seçkin Piriler’in iddialarını yalanlarcasına evi terk ederek bir aydır sevgilisiyle otelde kaldığı ortaya çıktı.

YILAN HİKAYESİNE DÖNDÜ

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ile model Seçkin Piriler’in evlilikleri yılan hikayesine döndü.

Verdiği röportajlarda, “Yuvamı kurtarmaya çalışıyorum”, “Kaan boşanmak istemiyor” ve “Yaşadığım travmayı, trajediyi herkes görüyor” açıklamalarını yapan Piriler’in aksine, Tangöze’nin ayrılmak istediği ve bu nedenle evi terk ettiği ortaya çıktı.

BİR AYDIR OTELDE YAŞIYORLAR

Şarkıcının, beş yıldır evli olduğu, çocuklarının annesi Piriler’in tüm uğraşlarına rağmen eve geri dönmediği öğrenildi.

Tangöze’nin, öpüşürken fotoğrafları basına yansıyan Ural’la bir aydır Zincirlikuyu’daki Avantgarde Hotel’de yaşadıkları konuşuluyor. Sevgililerin, geçtiğimiz hafta ise otelin lobisinde herkesin gözü önünde kavga ettikleri iddia edildi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.