Justin Bieber uzattığı ve rastaladığı saçlarından kurtuldu

Justin Bieber’ın rastalı saçları gitti ve dünyada her şey normale döndü. Pop yıldızı yeni saç şeklini Twitter ve Instagram’da paylaştığı birkaç fotoğrafla dünyaya tanıttı. Bieber saçlarını Cuma gecesi Washington, D.C.’deki konseri sonrasında kestirdi.

Kanadalı popçunun rastalı sarı saçları eleştirilmişti. Bieber da Instagram’da bu eleştirilere oldukça oldun bir şekilde “Eğer tuhaf değilseniz sizi sevmiyorum” yanıtını vermişti. Muhtemelen şu anda bu sözünden ötürü bin pişman.

Bazı fanları yeni saçının rastalı halinden daha iyi olduğunu düşünse de büyük bir kitle giden uzun sarı saçlar için yasta. Bu yüzden Twitter’da #RIPJustinsHair etiketiyle onlarca paylaşım yapıldı.

justin bieber1

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.