Justin Bieber, Selena Gomez’e muhtaç kaldı!

4 yıldır albüm yapamayan şarkıcı Justin Bieber, menajeri tarafından Selena’ya yazdığı şarkıları albümüne eklemesi için zorlanıyor.

Selena Gomez (27) ile Justin Bieber (25) bir dargın bir barışık 7 yıl aşk yaşamıştı. Ancak Justin, geçen yıl Hailey Bieber (23) ile evlenmişti.

Kariyerine ara veren Selena, 2 ay önce son şarkısıyla hızlı bir dönüş yapmıştı. Selena’nın ‘Lose You To Love Me’ şarkısı listeleri salladı. Şarkının Justin ile yarım kalan aşkına yazıldığına olan inanç başarısını katladı. Selena, 2020’de çıkacak yeni albümünün müjdesini verdi.

Dört yıldır albüm yapmayan Justin de 2020’de yeni albüm çıkaracak. Albümünde evlilik hayatına yoğunlaşacağını söyledi. Ancak menajerleri, bu albüm ile Justin’in hayranlarının gazabına uğramasından korkuluyor.

 

blank
Justin Bieber – Selena Gomez

Bu yüzden menajerleri Justin’i daha önce Selena’ya yazdığı bir şarkıyı albümüne eklemesi için zorladı. Justin’in şarkıyı albüme almaya hazırlandığı ve bu durumun Hailey’yi çok sarstığı iddia edildi.

Selena Gomez’in yeni albümü ‘Rare’ 10 Ocak’ta çıkacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.