Justin Bieber, 77.8 milyon’luk hesabı sildi

Justin Bieber, eski aşkıyla kavgasından sonra Instagram hesabını kapattı. 22 yaşındaki Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, eski sevgilisi Selena Gomez’le yeni sevgilisi Sofia Richie arasında kalınca Instagram hesabını sildi. Bieber’ın sosyal medya hesabında 77.8 milyon takipçisi vardı.

Bieber’ın, yeni sevgilisi Sofia Richie ile olan fotoğraflarına eski sevgilisi Selena Gomez’in hayranları binlerce yorum yazınca Justin tepki göstermiş; bunun üzerine Selena Gomez de söze girince tartışma büyümüştü.

Bieber, Gomez’le tartışmasının ardından anlaşılan sinirleri bozulunca çareyi on milyonlarca takipçisi olan Instagram hesabını kapatmakta buldu.

Justin Bieber

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.