gazetemag tv

Jurgen Klopp’tan rekor imza

İngiliz gazeteleri, yıllık 7 milyon Sterlin karşılığında Liverpool’a gelen 48 yaşındaki Alman teknik direktör Jurgen Klopp’a geniş yer ayırdı.

The Sun gazetesi “Bay Mültimilyoner. Klopp 21 milyon Sterlin’lik rekor imzayı attı” manşetli haberinde, Alman hocanın, yıllık 7 milyon Sterlin alarak Liverpool tarihindeki en pahalı teknik direktör olduğunu yazdı.

“Liverpool sezonuna 7 milyon sterlin Klopp’a vermek için banka rekoru kırdı” manşetli haberinde, Alman teknik direktörün Anfield tarihinde en fazla para ödenen teknik direktör olduğunu vurguladı.

The Times gazetesi “Klopp Liverpool’un 25 milyon sterlinlik adamı” manşetli haberinde Alman teknik direktörün Liverpool’a 25 milyon Sterlin’e geldiğine dikkati çekti.

Daily Mirror, spor sayfasındaki “Kim Milyoner olmak istiyor” başlıklı haberinde, Klopp’un Liverpool’u Avrupa futbolunun zirvesine taşırsa yılda 7 milyon Sterlin kazanacağını vurguladı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.