Jumbo Ortadoğu’nun En Prestijli Fuarı’nda Dikkatleri Üzerine Çekti

Otel, restaurant sektörünün lider isimleri arasında yer alan Jumbo, Ortadoğu’da ürünleri ile adından söz ettirdi. Dünyanın en önemli uluslararası organizasyonlarından biri olan The Hotel Show Dubai Fuarı’nda, sektörün beğenisini kazanmış ürünlerini ve horeca için hazırladığı yeni koleksiyonlarını sergileyen Jumbo, katılımcılar tarafından tam not alırken global bağlantılarını da güçlendirdi.

Sofra ve mutfak kategorisinin lider markası olan Jumbo; 24-26 Mayıs tarihleri arasında Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde düzenlenen, her yıl bin’den fazla misafiri ve otelcilik sektörünün paydaşlarını ağırlayan The Hotel Show Dubai Fuarı’nda bir kere daha iddiasını ortaya koydu. 75 yıldır zamansız ve özgün tasarımları ile fark yaratan Jumbo, fuarda sektör yatırımcısı ve yeme&içme hizmetlerinin bölgesel ve küresel tedarikçileri ile bir araya geldi. Sofra grubundan sunum ekipmanlarına, pişirme grubuna kadar geniş ürün portföyü ile yar alan Jumbo, horeca’daki başarısını bu kez de farklı bir coğrafyada sergileme imkanı buldu. Özellikle Orta doğu pazarı için önemli bir girişim niteliği taşıyan bu önemli fuarda Türkiye’yi temsil eden tek Türk markası olmanın da gururunu yaşadı.

Dünyanın en dikkat çeken ve hızla gelişen otel konaklama pazarlarından biri olan Dubai’de 2022 koleksiyonu ile büyük ilgi gören Jumbo, bu bölgedeki çalışmalarını yoğunlaştırarak sürdürmeye devam edecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.