Jülide Ateş “40” programının yeni yüzü oldu

Show Haber’den istifa ettiği 2008 yılı başından beri ekranlardan uzak olan Jülide Ateş “40” programının yeni yüzü oldu. Peki program hangi kanalda yayınlanacak?

Daha önce Kanal D Haber Başkanı ve Kanal D Ana Haber Bülteni sunucusu Buket Aydın’ın sunumuyla CNN Türk’te yayınlanan ’40’ isimli programı artık Jülide Ateş sunacak.

Program sadece sunucu değişikliğine gitmedi, aynı zamanda kanal da değiştirdi.

’40’ programı bundan böyle Haber Global ekranlarında olacak.

Deneyimli sunucu Jülide Ateş son olarak Show Ana Haber Bülteni’ni sunmuştu.

2018 yılının Ocak ayından bu yana ekranlardan uzak olan Ateş geçtiğimiz günlerde 19 yıldır evli olduğu Posta Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Emre İskeçeli ile evliliğini sonlandırmıştı.

JÜLİDE ATEŞ KİMDİR?

6 Mayıs 1971 Elazığ doğumlu haberci ve sunucu Jülide Ateş, 1996’da Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü’nden mezun oldu. 1990’de yapılan yarışmada “Türkiye Güzeli” seçildi. 1991 yılında Miss Universe ve Miss World güzellik yarışmalarında dokuzuncu oldu. İlk televizyon deneyimine 1992’de Star Haber’i sunarak başlayan Ateş, kariyerinde Kanal D, TGRT, Kanal 1, TRT 2, CNN Türk, NTV, Habertürk TV, Show TV gibi Türkiye’nin önde gelen kanallarında görev aldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.