YouTube / gazetemag tv

Johnny Depp’ten şaşırtan karar

Karayip Korsanları serisinin yapım şirketi Disney Studios, filmde bundan sonra Johnny Depp’in hayat verdiği Jack Sparrow karakterinin yer almayacağını açıkladı.

İngiliz Daily Mail gazetesine konuşan filmin senaristlerinden Stuart Beattie, Disney’in bir önceki film Dead Men Tell No Tales’in gişedeki başarısızlığı nedeniyle Karayip Korsanları’nda kapsamlı değişim planladığını aktardı. Disney yöneticilerinin Jonny Deep’i yeni projede oynatmama kararı aldığı öğrenildi.

KARAYİP KORSANLARINDA YER ALMAYACAK

Karayip Korsanları film serisinin yapım şirketi Disney Studios’tan Jack Sparrow hayranlarını üzecek açıklama geldi. Filmin yapım şirketi Disney Studios, Karayip Korsanları’nda bundan sonra Jack Sparrow karakterinin yer almayacağını duyurdu. 55 yaşındaki Depp, son 15 yılda 5 kez Jack Sparrow karakterine hayat vermişti.

YENİ SERİDE SENARİSTLER DEĞİŞECEK

Yeni projede oyuncu kadrosunda başka değişikliklerin olup olmayacağı konusunda suskun kalan Beattie, ancak Karayip Korsanları’nın yeni versiyonunda, aralarında Deadpool’un yazarlarının da bulunacağı yeni bir senarist ekibinin çalışacağı bilgisini verdi.

SERİNİN TÜM FİLMLERİNDE OYNADI

Johnny Depp, Disney’e yaklaşık 4 milyar dolarlık gelir sağlayan serinin 5 filminde de rol almıştı. Karayip Korsanları 1’de Jack Sparrow rolü için 2004’te Oscar’a aday gösterilen Depp, ödülü Sean Penn’e kaptırmıştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.