Jethro Tull, “The Prog Years” turnesi kapsamında 17 Haziran’da Zorlu PSM’de!

Dünyanın en başarılı gruplarından “Aqualung” ve “Locomotive Breath” gibi şarkıları progresif rock tarihine kazandıran efsane Jethro Tull, Ian Anderson’ın “daha progresif” olarak tanımladığı projesi Jethro Tull ‘The Prog Years’ turnesi kapsamında 17 Haziran’da Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’ne konuk olacak!

İlk kurulduğunda Anderson, Cornick, Bunker ve Abrahams’den oluşan, bugüne kadar 30’dan fazla müzisyenin eklenip çıktığı ve tek ayağı üzerinde flüt çaldığı haliyle hafızalarımıza kazınan grubun şarkı yazarı, prodüktörü, vokalisti, flütçüsü ve kimi zaman gitaristi olarak görev alan Ian Anderson’ın efsanevi grubu Jethro Tull, 17 Haziran’da Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde benzersiz bir konsere imza atacak.

Jethro Tull “The Prog Years” turnesi ile “Stand Up”, “Benefit”, “Aqualung”, “Thick As a Brick” hatta “Thick As a Brick 2” albümlerinden de vurucu şarkıların yer alacağı konserde, Ian Anderson’a Jethro Tull ‘The Prog Years’ müzisyenlerinden David Goodier, John O’Hara, Joe Parrish, ve Scott Hammond eşlik edecek. Jethro Tull, “daha progresif” olarak tanımladıkları “The Prog Years” turneleri kapsamında 17 Haziran Cuma 20:30’da Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde hayranlarına unutamayacakları bir konser sunacaklar.

Jethro Tull konser biletleri passo.com.tr üzerinden satışta.

Bilet Fiyatları:

VIP: 330,00 ₺ – Öğrenci: 270,00 ₺

1. Kategori: 264,00 ₺ – Öğrenci: 216,00 ₺

2. Kategori: 220,00 ₺ – Öğrenci:180,00 ₺

3. Kategori: 187,00 ₺ – Öğrenci: 153,00 ₺

4. Kategori: 154,00 ₺ – Öğrenci: 126,00 ₺

5. Kategori: 110,00 ₺ – Öğrenci: 90,00 ₺

Özel Erişim: 90,00 ₺

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.