Jessica May ve Ömür Gedik’ten alkışlanacak hareket

Hayvan severlikleriyle gündeme gelen Show Tv’nin sevilen dizisi Yeni Gelin’in yıldızı Jessica May ve Ömür Gedik Usla Akademi’den aldıkları ayrıştırılmış artık yemekler ile Beykoz Orman’ında sokak hayvanlarını besledi.

HAÇİKO ailesine katılan Jessica May, önceki gün günübirlik Adana’dan İstanbul’a gelerek sokak hayvanlarını besledi. Ünlü oyuncu çalışmalarının ilk adımını USLA Akademi’nin destek verdiği etkinlikle gerçekleştirdi. USLA Akademi ve HAÇİKO ortaklı gerçekleşen etkinlikte okuldan alınan ayrıştırılmış artık yemekler Beykoz Orman’ında Sokak hayvanlarına dağıtıldı.

Eğitim programlarında hayvanlar için özel ayrıştırılmış atıklar ile ilgili konular işlediklerini belirten Usla Akademi Yönetim Kurulu Başkanı Emel Arslan Güryıldız, “Verdiğimiz eğitimlerde atık yönetimine önem veriyoruz. Okulumuzdan mezun olan şefler Türkiye’nin çeşitli otel ve restoranlarında çalışıyorlar. Aldıkları eğitim sayesinde birçok atığın çöpe gitmesi engelleniyor. Böylece bir nebzede olsa sokak hayvanlarına destek oluyoruz” dedi.

Aralarında Ömür Gedik’in de içinde bulunduğu grupla hayvanları beslemeye giden Jessica May, “Ben çiftlikte büyüdüm. Hayvanlara yapılan eziyetleri gördükçe canım acıyor. Bu tür etkinliklerde yer almanın hayalini kurardım. Bugün benim için çok özel ve güzel bir gün. Ömür hanım sayesinde hayallerime yaklaştım. Şu an burada kendimi yeniden doğmuş gibi hissediyorum” dedi.

blank blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler
jock gets convinced to fuck man.http://you-jizz-videos.com

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.