Jennifer Lopez güzellik rutinini açıkladı

Güzelliğiyle yıllara meydan okuyan 46 yaşındaki Jennifer Lopez, fit vücudu ve sağlıklı görünümüyle kendine hayran bırakıyor. Kusursuz görüntüsünün sırrı açıklayan Lopez’in ilham alınası güzellik rutinine kulak vermenizde fayda var.

Jennifer Lopez’in ilk ve en önemli güzellik sırrı uyku. Ünlü şarkıcı, günde en az 8 saat uyunması gerektiğini ısrarla vurguluyor.

Konser, televizyon programı ya da davetlere katlıldığı zaman bol miktarda makyaj yaptığını söyleyen Jennifer Lopez, günlük hayatında neredeyse hiç yok denecek kadar az belirginlikte makyaj yaptığını söylüyor.

Sigara, alkol ve kafein tüketmeyen J.Lo, sağlıklı bir diyet programına göre besleniyor.

Bütün vücudunu ve cildini yıllardır sağlıklı bir rutin ile koruduğunu söyleyen Jennifer Lopez, çok makyaj yapmak yerine içeriğinde güneş koruması içeren ürünler kullanmayı tercih ediyor ve öneriyor.

Jennifer Lopez, haftada birkça kez saç bakımı ve besleyici maske yapmaktan büyük keyif alıyor.

Güzelliğinin aslında içeriden yansıdığını dile getiren Lopez, “Sık sık meditasyon yapmak hislerimi etkiliyor. Çünkü mutlu ve huzurlu olunca ister istemez bir güzellik yayıyorsunuz” diyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.