Jennifer Lopez: Birçok şey libidomu yükseltir ama para bunlardan biri değil

Dünyaca ünlü şarkıcı ve oyuncu Jennifer Lopez, bir dergiye verdiği röportajda cinsel hayatıyla ilgili soruya içtenlikle yanıt verdi.

Fit vücudunu yaptığı sosyal medya paylaşımları ile gözler önüne sermekten geri durmayan ve takipçilerinden çok sayıda övgü alan Jennifer Lopez, Glamour dergisine konuştu. Lopez, “Para, libidonuzu yükseltir mi?” sorusuna gülerek, “Birçok şey libidomu yükseltir ama para bunlardan biri değil. Fakat severim. Beni harekete geçirir mi bilemem ancak bazı şeyleri kolaylaştırdığı kesin” şeklinde konuştu.

Jennifer Lopez

HAYAL KIRIKLIĞINI İTİRAF ETTİ

Lopez, kariyerinin en çok olumlu eleştiri aldığı çalışması olan Hustler filmiyle Oscar ödülüne aday gösterilmemiş olmanın kendisini üzdüğünü itiraf etti. Oprah Winfrey’in moderatörlüğünü üstlendiği bir sohbet etkinliğine konuk olan Lopez, en iyi kadın oyuncu dalında Oscar’a aday gösterilmediğinde hissettiklerini “Üzüldüm… Biraz üzüldüm… Film hakkında çok fazla makale vardı. Kariyerimde hiç olmadığı kadar iyi eleştiri aldım. Ayrıca birçok kez “Oscar’a aday gösterilecek, bu olacak. Olmazsa çılgınsınız’ şeklinde yorumlar duydum” diye konuştu.

YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler