Jeniffer Lopez, tacize uğradığını itiraf etti!

Hollywood’u sarsan taciz skandallarının ardından bir itiraf da Jennifer Lopez’den geldi. Jennifer Lopez, bir film görüşmesinde yönetmenle yaşadıklarını anlattı.

Jennifer Lopez, daha önce oynadığı bir filmde yönetmen tarafından tacize uğradığını itiraf etti.

Jennifer Lopez, eğlence endüstrisinin nabzını tutan haftalık dergi ve internet sitesi olan The Hollywood Reporter’a samimi açıklamalarda bulundu. Verdiği röportajda, bir çok hemcinsi gibi kendisinin de taciz mağduru olduğunu dile getirdi.

blank
Jennifer Lopez

“GÖGÜSLERİNİ GÖSTER” DEDİ!

Jennifer Lopez, başına seneler önce gelen hala hatırladıkça rahatsızlık duyduğu cinsel tacizi anlattı, “Bir film görüşmesi için bir yönetmenle buluşmuştum. Üzerimdekini çıkarmamı istedi. ‘Göğüslerini göster!’ dedi. Odada kostüm tasarımcısı bir kadın da vardı. Cevabım ‘Hayır’ oldu. Ona, ‘Sana bir şeyler göstermek zorunda değilim. Sette görürsün’ demiştim” şeklinde konuştu.

Yaşadığı olay sonrası çok paniklediğini dile getiren güzel oyuncu o günleri hiç unutmayacağını dile getirdi.

Üç kez evlenen ve ardından ayrılıklar yaşayan Lopez şu sıralar Alex Rodriguez ile birliktelik yaşıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.