Jay Z, eşi Beyonce’yi aldattığını itiraf etti

ABD’li ünlü rapçi Jay Z, R&B yıldızı eşi Beyonce’yi aldattığını itiraf etti.

Jay Z, New York Times’tan Dean Baquet ile bir röportaj gerçekleştirdi. 47 yaşındaki müzisyen, eşini aldattığını söyleyerek, boşanabileceklerini ifade etti.

Ney York doğumlu rapçi, eşine olan sadakatsizliğinin geçmişinde aldığı yaralardan dolayı meydana geldiğini belirtti.

Bu yara izlerinin onu, daha önce Lemonade isimli şarkısında aldatıldığını ifade eden Beyonce’den uzaklaştırdığını aktardı: “Hayatta kalma moduna girdiğinizde ne yaparsınız? Bütün duygularınızı kapatırsınız. Kadınlara karşı bile… Duygusal olarak kapandığınızdan birine bağlanmanız da mümkün olmaz. Benim açımdan bu çok derin bir süreç… Ve sonra her şey bundan sonra meydana gelmeye başlar: Sadakatsizlik.”

Jay Z, daha sonra Beyonce ile birlikte yaptıkları ortak müzik çalışmasına değindi: ”Sanatı terapi seansı gibi görüyorduk ve birlikte müzik yapmaya başladık. Onun o sırada yaptığı müzik benden daha ilerideydi. Bu yüzden ortak albüm yerine, onun albümü çıktı. Ancak birlikte yaptığımız bir sürü şarkı var. Onun asla ‘Ben bu albümü yapıyorum’ gibi bir tavrı olmadı.”

Diğer taraftan birlikte yaptıkları müzik çalışmasının onların ilişkisini kötü etkilediğini ve çiftin arasında tartışmalara neden olduğunu ekleyen Jay Z, Beyonce ile boşanabileceklerine ima ederek şunları söyledi: “Bilirsiniz, çoğu insan çekip gider ve insanların boşanma ihtimali kendilerini göremediklerinden yüzde 50 gibi olur. Fakat en zor şey; birinin yüzünde ona acı çektirdiğinizi görmeniz ve kendinizle yüzleşmeniz gerektiğini fark etmenizdir.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.