gazetemag tv

James Cameron’dan Avatar sürprizi

Ünlü yönetmen James Cameron, seriyi beşlemeyi planladıkları açıkladı.

2009’da tüm dünyada büyük ses getiren filmin beşincisinin de çekilmesi planlanıyor, açıklama filmin yönetmeni James Cameron’dan geldi.

Cameron, Avatar’ın ikinci, üçüncü ve dördüncü filmlerinin senaryonun tamamlanmasına yetinmeyeceğini söyledi. Bu serinin beşinci filmle tamamlanması planlanıyor.

Cameron, serinin yeni filmlerinin harika olacağının garantisini verdi, senaryo ekibinin çalışmalarını harıl harıl sürdüğünü vurguladı.

Avatar’ın ikinci filminin 2018’de gösterime gigirmesi hedefleniyor. Üçüncü film 2020’de dördüncü film 2022’de beşincisiyse 2023’te beyaz perdeye gelecek.

Yeni Avatar filmleri hep Noel zamanlarında gösterimde olacak. Noel döneminin seçilmesinin nedeni rakip film serisi Star Ears’un da yeni gösterimler için aynı tarihleri tercih etmesi.

Star Wars’un (Yıldız Savaşları) sekizinci filminin 2017’de Noel döneminde gösterime girmesi planlanıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.