İzmir’de podyumda moda esintisi

İzmir’de düzenlenen Modacı Yusuf Çamöz ve Turan Aksoy’un sahibi olduğu Seren Moda’nın defilesinde podyuma ünlü mankenler Özge Ulusoy , Şevval Şahin ,Günay Musayeva ve Gizem Özdilli çıktı .

45 KİLO GELİNLİK GİYDİLER
GİZEM ÖZDİLLİ BEL FITIĞI OLDU
GÜNAY MUSAYEVA : BEYAZ GELİNLİK SEVMİYORUM

Ünlü mankenler kendileri için özel hazırlanan Kırk beş kilo ağırlığındaki gelinliği podyumda zor da olsa başarıyla taşıdılar. Defileye Serkan Duman ve Gökhan Duman kardeşlerin hazırladığı muhteşem kareografi eşliğinde çıkan ve defile sonrası basın mensuplarının soruları yanıtlayan Özge Ulusoy ‘’Eski bir dansçıyım, dansçılarla sahneye çıkmam benim için güzel bir sürpriz oldu‘’ dedi.
Günay Musayeva ise ‘’Beyaz gelinlik sevmiyorum, bir daha evlenirsem krem renkli gelinlik tercih edeceğim‘’ dedi.

Yıllara rağmen eski güzelliğinden hiçbir şey kaybetmeyen ünlü manken Gizem Özdilli ‘’Provalarda bel fıtığı oldum. Kırk beş kilo gelinlik mi olur? Bayılacağım zannettim ama çok güzel bir tecrübe oldu‘’ dedi.
Sosyal medya paylaşımlarıyla sürekli gündemde olan Şevval Şahin ‘’Giydiğim en ağır ve en gösterişli gelinlikti, ağırlığını hissetmedim bile‘’ dedi.

ÖZGE ULUSOY SERVET TAŞIDI(GİYDİ)
FİYATI DUDAK UÇUKLATTI

Başarılı modacı Yusuf Çamöz ve Turan Aksoy tarafından hazırlanan ve ünlü manken Özge Ulusoy’un giydiği gelinliğin hazırlığı tam yedi ay sürdü. Gelinliğin yapımında yurtdışından getirilen özel kumaşlar ve Swarovski taşlar kullanılırken, gelinliğin toplam değerinin ise yirmi bin dolar olması dikkat çekti.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.