İzmir’de iki gece boyunca Sıla, sevenlerini coşturdu

Türkiye’nin en sevilen şarkı yazarı ve yorumcularından Sıla, geçtiğimiz Mayıs ayında yayınladığı “Mürekkep” albümünün konserlerine devam ediyor.

30 Eylül ve 1 Ekim olmak üzere iki gece ard arda İzmir Fuar Açıkhava Tiyatrosu’nda dinleyicilerle buluşan Sıla, İzmirlilere unutulmaz bir müzik ziyafeti verdi. “Mürekkep” albümünün açılış şarkısı “Lacivert” ile konserlerini açan Sıla, son albümünde yer alan şarkıların yanı sıra, “Oluruna Bırak”, “Sevişmeden Uyumayalım”, “Acısa Da Öldürmez”, “Saki, “Vur Kadehi Ustam” gibi en sevilen şarkılarını da Fuar Açıkhava Tiyatrosu’nu dolduran İzmirlilerle birlikte seslendirdi. Konserinin kapanışını “Afitap” şarkısıyla yapan Sıla, iki gece boyunca alanı hınca hınç dolduran müzikseverlere coşkulu anlar yaşattı.

Geri vokallerde Dünya Kızılçay, Sibel Gürsoy ve Tuba Önal, tuşlu çalgılarda Burak Erkul, keman ve udda Semih Çelikel, davulda Alp Türeci, bas gitarda Cudi Genç ve gitarda Efe Bahadır’ın sahnede Sıla’ya eşlik ettiği konserlerde; “Alain Delon” ve Erol Evgin’in unutulmaz eseri “Ateşle Oynama” şarkılarında Dünya Kızılçay da sahnede vokaliyle Sıla’ya eşlik etti.

İki gece boyunca üçer farklı kıyafetle seyircilerin karşısına çıkan Sıla’nın stil danışmanlığını Hande Kızıl üstlendi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.