İzmir-Midilli vapur seferleri 17 Haziran’da başlıyor

İzmir ile Midilli Adası arasındaki vapur seferleri 17 Haziran Cuma günü başlayacak. Seferlerin tek yön ücreti 50 Euro olacak.

İZMİR (İGFA) – İzmir-Midilli arasındaki ilk vapur seferi, 17 Haziran Cuma günü saat 09.30’da Alsancak Limanı’ndan başlamaya hazırlanıyor.

Yunanistan’ın Midilli Adası Belediye Başkanı Stratis Kytelis, Midilli Belediyesi Meclis Üyeleri ve Midilli Ticaret Odası Yöneticileri ile birlikte İzmir Marina’yı ziyaret etti.

İZDENİZ Yönetim Kurulu Başkanı Osman Hakan Erşen tarafından, 17 Haziran’da başlayacak Alsancak Limanı çıkışlı Midilli seferleri hakkında bilgilendirilen heyet, İzmir ve Midilli arasında kurulacak köprünün her iki şehir içinde memnuniyet verici olduğunu dile getirdi.

Abone ol düğmesine tıklayarak yeni haberleri takip edebilirsiniz

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.