İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ‘Liseler Arası Türk Halk Müziği Solo Ses İcra Yarışması’ finalinde sona gelindi

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan Kültür Sanat Faaliyetleri kapsamında yer alan ‘ Liseler Arası Türk Halk Müziği Solo Ses İcra Yarışması’ final programı 31 Mayıs 2022 Salı günü gerçekleştirilecek.

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğünün Kültür Sanat Faaliyetleri kapsamında devam eden birçok etkinliğinden biri olan Türk Halk Müziği Solo Ses İcra Yarışması liseler arası düzenlendi. İlçe elemeleri ve yarı final sonrası olan üçüncü aşama 31 Mayıs 2022 Salı günü Narlıdere Atatürk Kültür Merkezi’nde saat 13.00 de gerçekleştirilecek. Finalde 8 yarışmacı yer alacak ve program ödül töreniyle son bulacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.