gazetemag tv

İYİ Parti Kayseri’den esnaf turu

İYİ Parti Kayseri İl Başkanı Sebati Ataman ve Melikgazi İlçe Başkanı Tuncer Küçük Melikgazi, Kiçikapı mahallesinde bulunan Sakatatçılar Çarşısını ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek dertlerini, isteklerini dinledi.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
İYİ Parti İl Başkanı Sebati Ataman’ın sosyal medyasından yayınladığı esnaf gezisi videosunda bir kadın: ‘’Neye çözüm bulacaksınız? Bakıyoruz gözümüzü doyuruyoruz. Alamadım bak, dolandım gidiyorum. 3 bin 500 liraya çalışıyorum 1200’ü ev kirası, oğlum cezaevinde…Hadi al, ne alabiliyorsan al. Gözümüzü doyurup gidiyoruz’’ diyerek dert yandı.

Bir çarşı esnafı ‘’Fiyatlar uçtu. Reyonu göstererek en kötü şunlara 10’ar 12’şer lira zam var. Ramazan’da bu çarşı kalabalık olurdu şimdi kimse yok.’’ diğer bir esnaf ise ‘’ 29 liraya alıp 30 liraya satıyoruz. 2000 lira da elektrik faturası geliyor. Daha soğuk dolapları çalıştırmaya başlamadık. Hiç böyle bir durum görmedik’’ ifadelerini kullandı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.