gazetemag tv

Ivana Sert “Kum Gibi” şarkısını neden söylediğini açıkladı!

Modacı Ivana Sert, bir süredir şarkıcılık yapıyor. Bir çok parçayı seslendiren Sert, Ahmet Kaya’nın Kum gibi isimli şarkısını söyleyince çok eleştirilmişti. Ünlü modacı, katıldığı bir programda şarkıyı neden söylediğini açıkladı.

Sosyetik güzel Ivana Sert, geçtiğimiz haftalarda şarkıcılığa merak sarmış ve Ahmet Kaya’nın Kum Gibi isimli parçasını seslendirmişti. Bu performanstan sonra çok eleştirilen Sert, önceki gün bir programa konuk oldu. 5 yaşından beri sürekli şarkı söylediğini söyleyen Sert, Ahmet Kaya’nın Kum Gibi şarkısını neden seslendirdiğini de söyledi. Ünlü modacı, “Bu konuda bana kimse akıl vermedi. Türkiye’ye ilk geldiğim zamanlar duyduğum bir şarkıydı bu. O zamanlardan beri aklımda yer etmişti. Hatta o zamanlar Türkçem de olmadığı için, dinler dinlemez şarkının çevirisini yaptırmıştım.” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.