İŞTE! Tom Cruise’un en büyük hayali

Hollywood’un ünlü oyuncusu Tom Cruise, en büyük hayalinin 70 yaşına geldiğinde de ‘Görevimiz Tehlike’ filminde oynamak olduğunu söyledi.

Tom Cruise, en büyük hayalinin 70 yaşına geldiğinde de ‘Görevimiz Tehlike’ (Mission Impossible) filminde oynamak olduğunu söyleyerek, “Bu biraz da film takvimi ile ilgili ama Ethan Hunt’ı başka bir aktöre vermeye hazır değilim. Görevimiz Tehlike filmleri yapmaya devam edeceğim” dedi.

blank
Tom Cruise

Filmlerinde farklı karakterleri canlandırmanın da büyük keyif verdiğini belirten 55 yaşındaki ABD’li oyuncu, şunları söyledi: “Ancak Ethan karakteri çok özel. Belki de o, benim macera tarafımı yansıtıyor. Kendimi oynuyor gibi hissediyorum. Çok uzun yıllar daha Ethan olmak belki bugün için hayal ama gerçekleşmesi için pes etmeyeceğim” şeklinde konuştu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.