İŞTE! Survivor 2017 ile ilgili detaylar

Dünyanın en zorlu yarışmalarından biri olarak gösterilen Survivor için nefesler tutuldu.

Survivor 2017 için başvurular başladı. Dünyanın en zorlu yarışmalarından biri olarak gösterilen Survivor için nefesler tutuldu. 2017’nin ilk aylarında başlaması beklenen Survivor 2017’de yine ünlüler ve gönüllüler olacak. Peki Survivor 2017’ye nasıl başvuru yapılır? Survivor 2017’de kimler yarışacak?

İşte Survivor 2017 ile ilgili detaylar:

NEFESLER TUTULDU

1992’de İngiliz televizyon yapımcısı Charlie Parsons tarafından oluşturulan ve tüm dünyaya yayılan Survivor heyecanı Türkiye’de de devam ediyor. Survivor 2017 çalışmaları bugünlerde hız kazandı. Dünyanın en zorlu yarışması olan Survivor 2017’ye yarışmacı olarak katılmak isteyenler için nefesler tutuldu.

2017’nin ilk aylarında başlayacak olan Survivor yine Ünlüler ve Gönüllüler takımı olarak izleyici karşısına çıkacak. Survivor 2017’de gönüllü takımında yer almak isteyenler için Acun Medya online başvuru formu açtı.

Survivor 2017 için başvuru formu doldurup, resmi başvuruda bulanan adaylar değerlendirmeye alınacak ve yapılan seçim sonucu Gönüllüler takımında yer almaya hak kazanacak.

Başından sonuna büyük heyecanın yaşandığı Survivor 2017’de yarışmacılar zorlu ada hayatının yanı sıra birbirileri ile de büyük mücadele yaşayacaklar.

Survivor 2017 Gönüllüler takımından yer almak için başvuru ve seçim heyecanı yaşanırken Ünlüler takımının üyeleri de belirlenecek.

KERİMCAN’IN OLACAĞI İDDİA EDİLMİŞTİ

Acun Ilıcalı daha önce yaptığı açıklama Survivor 2017’nin sürpriz isimlerle geldiğini açıklamıştı. Ilıcalı’nın “Söylesem çok gülersiniz” dediği isimlerin arasında Beşiktaş’ın Nijaryalı eski yıldızı Danial Amokachi ve sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz’ın olduğu iddia edilmişti.

Ünlüler takımında yer alacak isimler doğrulanmasa da iki isim ise şimdiden Survivor 2017’ye katılmayı garantiledi. Hala devam eden yarışma programı Göz6’ndan birinci olan kız ve erkek yarışmacılar Survivor 2017’ye doğrudan katılacak isimlerden olacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.