gazetemag tv

İŞTE! Sosyal medyayı ayağa kaldıran evlilik teklifi!

Fast Food restoranında sevgilisine evlilik teklifi yapan adamla dalga geçen gazeteci sosyal medyada tepkiyle karşılandı.

Güney Afrika’da yaşayan bir adam sevgilisine Fast Food restoranında evlilik teklifi yaptı. Bu evlilik teklifiyle bir gazetecinin dalga geçmesi sosyal medyayı büyük yankı uyandırdı. Dünyanın en büyük firmaları bu çifte yardım etmek için sıraya girdi. Bir banka da çiftin 20 bin dolarlık borçlarını tek kalemde sildi.

Fast Food restoranında evlilik teklifi yapan adam dalga konusu olunca sosyal medyada viral oldu.

Gazeteci evlilik teklifiyle ilgili bit Tweet attı.

blank

İşte Anele isimli Twitter kullanıcısı attığı mesaj: SA (Güney Afrikalı) adam o kadar fakir ki KFC’de evlenme teklif ediyor. Kesinlikle klas bir hareket değil, yani kim KFC’de evlenme teklif eder ki?”

Gazetecinin attığı bu twite tepki yağdı. Gelen tepkilerin ardından paylaşımını silen Anele, hesabını da kilitledi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.