İŞTE! Sosyal medyada magazin dünyasının ünlüleri

Oyuncu, tiyatrocu, şarkıcı, yönetmen, müzisyen, fotoğrafçı, seslendirme sanatçısı, karikatürist, yapımcı, senarist, komedyen…

Onlar Türkiye’nin en popüler insanları.

Yaptıkları işler sayesinde milyonlarca insan tarafından takip edilen ve işlerinin yanı sıra özel hayatlarıyla da dikkat çeken ünlü isimler; dijital medyada an be an takip ediliyor.

Milyonlar Onlardan “Bir Çift Laf” Bekliyor

Twitter’da on milyonun üzerinde takipçi sayısına sahip olan ünlü komedyen Cem Yılmaz; Twitter’ın ülkemizde ki en popüler ismi. Kasım ayında yeni filmi gösterime giren Cem Yılmaz, ITS Medya’nın Kasım ayı verilerine göre dönem içerisinde 40 binden fazla konuşulmayı başarmış durumda.

Yine değerli komedyenlerimizden Ata Demirer Twitter’ da 6 milyon civarı takipçi kitlesine sahip. Medyatik isim portalda Cem Yılmaz’ın rakamını yakalayamasa da; ay boyunca binlerce haberi ile adından söz ettirdi.

Farklı kişiliği ve sivri diliyle bilinen Okan Bayülgen’in ise beş milyonun üzerinde takipçisi var. Türkiye’nin popüler Talk-Show ustası twitterda Ata Demirer’den sonra gelse de; web haberlerinde daha fazla konuşuluyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.