YouTube / gazetemag tv

İŞTE! Sıla’nın Ahmet Kural’la barışmak için yaptığı şarkı

Sıla’nın Ahmet Kural’la barışmak için yazdığı ve dava dosyasına giren duygusal şarkının “Boş ev” olduğu ortaya çıktı.

Ahmet Kural ve Sıla’yı birkaç hafta önce tekrar barıştıran ve dava dosyasına giren “Romantik şarkı”nın “Boş ev” olduğu ortaya çıktı.

TELEFONUMA YAPTIĞI ŞARKIYI GÖNDERDİ

Sıla’nın kendisine şideet uyguladığı iddiasıyla dava açtığı Ahmet Kural, geçen hafta soruşturma kapsamında ifade vermişti. Kural ifadesinde, “Sıla Hanım mesajla bana ‘sana şarkı yaptım’ dedi. Telefonuma da yaptığı şarkıyı gönderdi. Ben bunun üzerine mutlu oldum. İkinci bir şans vermem gerektiğini düşündüm” demişti.

HÜZÜNLÜ SÖZLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

Sıla’nın Ahmet Kural için yazdığı duygusal şarkının “Boş ev” olduğu ortaya çıktı.Daha önce bir ayrılık yaşayan ikiliyi barıştıran, söz ve müziği Sıla’ya ait “Boş Ev” hüzünlü sözleriyle dikkat çekiyor.

İşte o şarkının sözleri;

Boş evde çıplak duvara

Çelik umut gibi astım baharı

Mahpus gibi hanımeli

Kaderin şu yankısı

Uzatmadın bir yardım eli

Canda kıyamet yangın var

Şişe burada gece belli

Serçe gönlüm boynunu eğdi

Utanma ağla sesli sesliHal dökülsün

Kalp övünsün

Kan dökülsün

Yettiyse ölünsün

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.