İŞTE! Şeyma Subaşı’nın gelinliği!! Şaşırtan benzerlik

Acun Ilıcalı ile 8 yıllık beraberliğin ardından evlenen Şeyma Subaşı’nın gelinliği, ABD’li oyuncu Hailee Steinfeld’in kıyafetinin kopyası çıktı.

Acun Ilıcalı, 8 yıldır birlikte olduğu Şeyma Subaşı ile dün Fransa’da evlendi. Bugün ise çiftin kulüp Bagatelle’de düğün törenleri gerçekleşti. Şeyma Subaşı herkesin merakla beklediği gelinliğinin ilk fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

ÇALINTI TASARIM İDDİALARINA NEDEN OLDU

Nikahta Zimmermann marka beyaz bir kıyafet giymeyi tercih eden Şeyma Subaşı, düğünde Vera Wang imzalı gelinlik giydi. Ancak gelinliğin modeli, sosyal medyada çalıntı tasarım iddialarına neden oldu.

blank

HAILEE STEINFELD’İN KIYAFETİNE BENZERLİĞİ DİKKAT ÇEKTİ

Şeyma Subaşı’nın Vera Wang imzalı gelinliğinin ABD’li oyuncu Hailee Steinfeld’in 2017 Altın Küre Ödül Töreni’nde giydiği kıyafete benzerliğiyle dikkat çekti.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.