gazetemag tv

İŞTE! Oğuzhan Koç’un Demet Özdemir’e yaptığı evlilik teklifinin detayları

Kıskançlık nedeniyle ayrıldıkları haberleri gündeme gelen Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir çifti, arkadaşlarının aracılığıyla ilişkilerine ikinci bir şans verme kararı aldı. Oğuzhan Koç, Demet Özdemir’e 14 Şubat Sevgililer Günü’nde evlilik teklifinde bulundu. Evlilik teklifinin detayları da ortaya çıktı.

Ünlü şarkıcı Oğuzhan Koç ve güzel oyuncu Demet Özdemir, ayrılığa daha fazla dayanamadı ve ikili barışma kararı aldı. 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Oğuzhan Koç, Demet Özdemir’e evlilik teklifinde bulundu. Hürriyet’ten Orkun Ün, evlilik teklifinin detaylarını açıkladı.

blank

İşte evlilik teklifinin detayları; Oğuzhan Koç, teklif için Sarıyer’deki lük bir otelin kral dairesini tuttu. Odanın gecelik fiyatı 82 bin lira. Ama masraf bununla sınırlı kalmadı. Çünkü Boğaz manzaralı o oda, gece için özel süslendi. Gecenin arabası da özeldi. Oğuzhan Koç, sevgilisini evinden lüks marka bir otomobille aldı.

blank

Çift kral dairesinde yemek yerken Sakiler grubu odaya girdi. “Dünyadan Uzak” adlı şarkıyı isteyen Oğuzhan Koç, evlilik teklifini de o sırada etti. İkilinin otelin restoranında yemek yiyen 7 arkadaşı da teklifin hemen sonrasında odaya girip Demet Özdemir’e sürpriz yaptı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.