gazetemag tv

“İşte O Şarkı” programı bu hafta Işıl Yücesoy’u konuk ediyor

İşte O Şarkı; Anıların kapısını aralayan… İşte O Şarkı; Kalbimize dokunan… İşte O Şarkı; Sevdalarımızın yükünü taşıyan…

Anılara mühürlenen ve bir tınısı ile geçmişi canlandıran şarkılar “İşte O Şarkı” programında! Sevilen sanatçılar ve ünlü isimler hayranları ile İşte O Şarkı’larını paylaşıyorlar!

Ünlülerin yaşamlarında iz bırakan, her dinlediklerinde kalplerine dokunan şarkılar “İşte O Şarkı” programı ile ekranlara geliyor. TRT Müzik’in sevilen programı “İşte O Şarkı” ünlü simaları konuk ediyor ve onların hayatına yer eden şarkıyı ve o şarkının canlandırdığı anıları keyifli bir sohbetle ekranlara taşıyor. Sinan Tosun’un sunumu ile gerçekleşen programın bu haftaki konuğu, usta oyuncu Işıl Yücesoy.

TRT Müzik izleyicilerinin Pazar gününe keyif katacak olan program “İşte O Şarkı” renkli, coşkulu dolu dolu bir bölümle 9 Ağustos Pazar günü saat 17.00’de ekranlarda olacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.