gazetemag tv

İŞTE! Kumar tutkusu nedeniyle mali krize düşen Serdar Ortaç’ın son durumu

Serdar Ortaç, önceki gece Ortaköy Majestueux Club’daydı. Şarkıcı, program öncesi ise habercilerle bir araya geldi ve sorularını yanıtladı.

Hürriyet’ten Behlül Aydın’ın haberine göre Ortaç, kumar borcu nedeniyle maddi kriz yaşadığı günler hatırlatılınca, borçlarını temizlediğini ve rahat bir nefes aldığını, ama bunun kendisine birkaç daireye mal olduğunu söyledi.

“Evleri sattım, borçları bitirdim, sadece vergi borcum var. Elimde bir evim kaldı, o da yeter bana. Öleceğim, hepimiz bu dünyada kiracıyız. 10 tane eviniz olsa ne olur?”

Ortaç, muhabirlerin “Evleri çocuklarınıza bırakırdınız” yorumuna ise “Hepimizde çocuğumuza iyi bir şeyler bırakalım endişesi var. Ama bence herkes kendi ayakları üzerinde durabilir. Çalışsın kendi kazansın” diye karşılık verdi.

Öpüşecekse Miami’ye gitsin

Ünlü şarkıcı, İrlandalı eşi Chloe Loughnan’la evliliğinin iyi gitmediği, boşanacağı iddialarıyla ilgili de konuştu. Ortaç, Loughnan’ın Amerika’daki bir ajansla anlaştığı, Türkiye’ye gelmek istemediği, bunun evlilikte kriz yarattığı yönündeki haberlerle ilgili şunları söyledi:

“Amerika’daydık ama döndük, ikimiz de buradayız. Gördüğünüz gibi yüzük hâlâ parmağımda. Karımı seviyorum. Evet, kendisine Amerika’da güzel teklifler geliyor. Gittim baktım, orada da yaşantısı güzel. 6 ay orada, 6 ay burada kalabiliriz”

Türkiye’de bir sinema teklifi alan Chloe Loughnan’a yasak koyup koymayacağı sorusuna işe “Öpüşme olmazsa iyi olur. İlla öpüşme olacaksa ‘Git Miami’ye ben görmeyeyim’ derim” yanıtını verdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.