gazetemag tv

İŞTE! Kara Sevda’da Kemal ve Nihan’ın, dillere destan düğünü

Ay Yapım imzalı ‘Kara Sevda’nın dün akşam yayınlanan bölümünde, izleyiciler ilk bölümden bu yana heyecanla bekledikleri o büyük ana şahit oldular. Kemal ve Nihan’ın, dillere destan düğünü dizinin unutulmaz anlarına adını yazdırdı.

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün rol aldığı ‘Kara Sevda’nın dün akşam yayınlanan bölümünde aşkın gücü konuştu. Kemal ve Nihan, “Sonsuza kadar evet!” diyerek aşklarını mühürlediler. Kumsalda masalsı bir düğünle evlenen Kemal ve Nihan, aşka sıkıca tutunulduğu sürece tüm engellerin aşılabileceğini bir kez daha gösterdiler. Kına gecesinden davul ve zurna eşliğinde gelin almaya, damat tıraşından düğün öncesi kayınvalide atışmasına kadar tüm olmazsa olmazların yaşandığı bölümde düğün anı gelip çattığında Kemal ve Nihan, masumiyetin rengi beyazlar içinde, Sertab Erener’in ‘Seyrü Sefer’ şarkısı eşliğinde aşklarını herkese duyurmak üzere konukların karşısına çıktı. Kumsalda, masalsı bir düğünle dünya evine giren Kemal ve Nihan’ın, o gece için dünyanın en mutlu çifti olmasına kimse engel olamadı.

İşte, Kemal ve Nihan’ın “sonsuza kadar evet!” dediği o an:

Nihan’ın, artık bir Soydere olarak Kemal’le karşılıklı zeybek oynadığı anlar bölüme damgasını vurdu.

Gelin ile damadın zeybek oynadığı anlar:

EMİR’İN İNTİKAM HIRSININ SONUCU AĞIR OLDU!

Kemal ve Nihan’ın evlenmemesi için elindeki tüm kozları kullanan Emir, en sonunda Kemal’i öldürmek için harekete geçti. Gözünü intikam hırsının bürüdüğü Emir, eski bir hastanenin basınç odasında Kemal’le aralarındaki hesabı kapamak istedi. Ancak geçmişteki yanlış seçimleri yüzünden ailesine zarar veren Zeynep, vicdanına kulak vererek ağabeyi Kemal’in yardımına yetişti. Kemal’in kurtulduğunu öğrenen Emir, düğüne gölge düşürmek üzere harekete geçerken Zeynep’in onu durdurma çabası trajik bir şekilde sonuçlandı. Kaza geçiren Zeynep, çocuğunu kaybetti. Bu hayattaki son ve de en değerli varlığını kendi hatası yüzünden kaybeden Emir, hayatının en büyük yıkımını yaşadı.

Emir’in oğlunu kaybetmesine yol açan kaza anı:

‘Kara Sevda’nın yeni bölümünde kaybedecek hiçbir şeyi kalmayan ve daha büyük bir tehlikeye dönüşen Emir, nasıl bir hamlede bulunacak, artık bir aile olan Kemal ve Nihan’ı neler bekleyecek gibi sorular cevap bulacak.

‘Kara Sevda’nın yeni bölümü 7 Haziran Çarşamba saat 20:00’da Star TV’de ekranlara gelecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.