İŞTE! Hakan: Muhafız’ın izlenme rakamları

Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer aldığı Netflix’in ilk orijinal Türk yapımı olan dizisi ‘Hakan: Muhafız’ ilk haftada rekor izlenmeye ulaştı.

Film-dizi yapımcılığı ve online-stream yoluyla yayın-dağıtım yapan ABD merkezli Netflix Inc., bazı dizileriyle ilgili 2018’in 4. çeyrek sonuçlarını açıkladı. Açıklanan arasında yer alan ‘Hakan Muhafız’ dizisi ilk haftada rekor izlenmeye ulaştı.

İLK HAFTADA 10 MİLYON İZLENME

‘Hakan: Muhafız’ dizisinin toplam izleyici sayısının 10 milyon olduğu ve bu rakama yalnızca 4 haftada erişildiği belirtildi. Dizinin başarısı üzerine daha önce Netflix, 2., 3. ve 4. sezonları için onay vermişti.

BIRD BOX 4 HAFTADA 80 MİLYON İZLENDİ

İspanya’dan ‘Elite’ dizisi 20 milyon, İngiliz ‘Bodyguard’ dizisi 10 milyon ve İtalya’dan ‘Baby dizisi’ 10 milyondan fazla seyirci tarafından izlendi. Netflix’in filmi ‘Bird Box’ da 4 haftada 80 milyon izleyici rakamına ulaştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.