gazetemag tv

İŞTE! Game of Thrones’un seks sahneleri böyle çekildi?

HBO’nun “mahremlik koordinatörü” bu sahneler için özel çamaşırlar kullanıldığını belirtti.

Game of Thrones dizisinin yayımcı kuruluşu HBO’nun “mahremlik koordinatörü” Alicia Rodis, çalıştığı dizilerdeki seks sahnelerinin nasıl çekildiğini anlattı.

Game of Thrones’un yanı sıra The Deuce dizisinde de görev yapan eski dublör, The Atlantic’e verdiği röportajda seks sahnelerinin çekiminde aktörlerin cinsel organlarının temas etmemesi için özel bir çamaşır kullanıldığını bildirdi. Erkekler için “hibue”, kadınlar için “shibue” adı verilen bu askısız ten rengi iç çamaşırında cinsel organların üzerine denk gelecek şekilde silikon bir bölüm de bulunuyor.

blank

Rodis, “durumun garipleşmemesi için” çektikleri bazı sahnelerin ne kadar süreceğini önceden planladıkların söyledi.

Çektikleri sevişme sahnelerinin gerçekçi olmasını istediklerini belirten Rodis, “İnsanlar internetle büyüyor ve tek tip pornografi görüyor. Bence onlara Pornhub’ın en çok izlenen 50 videosunda farklı bir cinsellik göstermek bizim borcumuz” dedi.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.