İŞTE! Erdal Beşikçioğlu’nun bölüm başına istediği ücret

Dizi için başta Erdal Beşikçioğlu’na teklif gittiği ancak ünlü oyuncunun bölüm başı 120 bin TL’den kapı açıp en fazla 100 bin TL’ye inince anlaşma sağlanamadı.

Ünlü yönetmen Cevdet Mercan, BKM bünyesinde çekeceği yeni dizisinin çalışmalarına hız verdi. Uzun süre üzerinde çalıştığı, bir boksörün hikayesini anlatan “Şampiyon” dizisini istediği oyuncu kadrosu kurulamayınca rafa kaldıran ünlü yönetmen Cevdet Mercan, BKM bünyesinde çekeceği yeni dizisinin çalışmalarına hız verdi. Mercan, FOX’ta ekrana gelmesi planlanan kod adı “Cemal Maruf” olan dizisi için şu günlerde tam gaz hazırlık yapıyor.

Aksiyonu yüksek olan bir kahramanlık hikayesini anlatan ve 2 yıl önce yazılan dizinin senaryosu Ozan Yurdakul imzası taşıyor. Dizi için başta Erdal Beşikçioğlu’na teklif gittiği ancak ünlü oyuncunun bölüm başı 120 bin TL’den kapı açıp en fazla 100 bin TL’ye inince anlaşma sağlanamadığı konuşuluyor. Daha sonra ise rol için usta oyuncu Uğur Polat’la prensipte anlaşıldığı öğrenildi. Geçen yıl “Gecenin Kraliçesi” dizisinin cast çalışmaları sırasında da Meryem Uzerli’nin aşık olduğu adama rağmen evlendiği varlıklı ve çok güçlü Aziz rolü için önce Erdal Beşikçioğlu’na teklif gitmiş ancak daha sonra rolü oynamak Uğur Polat’a kısmet olmuştu. Medyatava

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.