gazetemag tv

İŞTE! Elçin Sangu ve Engin Akyürek’in yeni dizileri

İki ünlü oyuncu, Kanal D ile el sıkışmıştı…

Kiralık Aşk dizisiyle şöhretini birinci lige taşıyan Elçin Sangu ile son dizisi “Ölene Kadar”da aradığını bulamayan Engin Akyürek Kanal D’yle el sıkışmıştı. İki gözde oyuncunun yeni dizileri büyük merak konusu… Kanal D’nin yeni sezon yüzü olan Elçin Sangu, gelen haberlere göre yeni projesi konusunda çok titiz ve acele etmek istemiyor.

Son olarak güzel oyuncuya D Yapım’ın imza atacağı, Yasin Uslu’nun yöneteceği dizi için senaryo teklifi gitti. Geçmişinden dolayı kalbi buz tutmuş bir adamın hayatına giren kadınla beraber yaşadığı büyük dönüşümü anlatacak olan dizi için görüşülen erkek oyuncunun ise İbrahim Çelikkol olduğu öğrenildi. Çelikkol’un anlaşma aşamasında olduğu diziyle ilgili cast çalışmaları devam ediyor. Elçin Sangu senaryoyu okuduktan sonra “Evet” ya da “Hayır” diyecek. Rolle ilgili başka kadın oyuncu adaylarıyla da görüşülüyor.

Öte yandan Engin Akyürek cephesinde ise yeni proje için arayış sürüyor. Tomris Giritlioğlu’nun yakışıklı oyuncuyla çalışmayı çok istediği biliniyordu. Ancak Giritlioğlu’nun Kanal D’ye çekeceği dizisi rafa kalktı. Sadece 13 bölüm süren son dizisi “Ölene Kadar”dan dolayı rahatsız olan Engin Akyürek’in “Kara Para Aşk” projesinde 2 sezon oynadığı Ay Yapım’ın patronu Kerem Çatay’la yeniden çalışmak için görüşme yaptığı öğrenildi. Medyatava

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.