gazetemag tv

İŞTE! Dünyaca ünlü oyuncu Monica Bellucci’nin beğendiği Türk oyuncu

Dünyaca ünlü oyuncu Monica Bellucci’ye olan benzerliğiyle dikkat çeken oyuncu Zilan Duru’nun kolajı Belluci’nin dikkatini çekti.

Lale Devri, Kir ve Muhteşem Yüzyıl gibi dizi ve sinema filmlerinde rol alan Zilan Duru ile Hollywood aktristi Monica Bellucci’yi bir kolaj çalışmasıyla aynı fotoğraf karesinde yanyana koyup instagram üzerinden paylaştılar. Bu benzerliği farkeden dünyaca ünlü yıldız Monica Bellucci, bu paylaşımı beğenmeden geçmedi. Duru’ya yurtdışında çekilecek yabancı bir sinema filminden teklif geldiği ve bunu kabul ettiği öğrenildi.

blank
Zilan Duru

YURT DIŞINDAN FİLM TEKLİFİ GELDİ

Bu benzerliği farkeden dünyaca ünlü yıldız Monica Bellucci, bu paylaşımı beğenmeden geçmedi. En son Oyuncu Ahmet Kural’la yaptığı kavgayla magazin gündemine gelen Duru’ya yurtdışında çekilecek yabancı bir sinema filminden teklif geldiği ve bunu kabul ettiği öğrenildi.

blank

blank

ZİLAN DURU KİMDİR?

Sinema ve dizi film oyuncusu Zilan Duru 20 Temmuz 1988 tarihinde Diyarbakır’da doğdu. İlk, ortaokul ve liseyi İzmir’de bitirdikten sonra Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı. Anadolu Üniversitesi Radyo Televizyon bölümünde eğitim gördü.

2002 senesinden itibaren pek çok dergi ve katalog çekiminde yer alarak, bölgesel televizyonlarda bir dönem sunuculuk yaptıktan sonra 2006 senesinde oyunculuğa başladı. 2010 tarihli Avon Yüz Güzeli yarışmasında 1. seçildi. Sonrasında 20.000 kişi arasından seçilen ve şimdiye kadar ki birinciler arasında yapılan “Avon Güzeller Güzeli” yarışmasında ise 2. oldu.

Dünya Kadınlar gününü takip eden günlerde, Mart 2011 tarihinde vizyona giren Ağrı’nın Doğubeyazıt ilçesinde çekilen “Kir” (Qırej) isimli kadın hakları ve koruculuk sistemi ile ilgili sinema filminde ve birçok dizide başrol oynadı.

Birçok sosyal sorumluluk projesine gönüllü destek vermektedir.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.