gazetemag tv

İŞTE! Deniz Seki’yle nişanlısı Faruk Salman’ın ayrılık nedeni

Deniz Seki’yle nişanlısı Faruk Salman’ın ayrılık nedeni işadamının babası çıktı… Ünlü çift 25 yıl önce de aşk yaşarken benzer nedenle yollarını ayırmıştı!

Ünlü şarkıcı Deniz Seki’yle nişanlısı Faruk Salman’ın asıl ayrılık nedeni ortaya çıktı. İş adamı Salman’ın babası, oğlunun Deniz Seki’yle ilişkini onaylamamış. Hapisten çıktıktan sonra sevgilisi Faruk Salman’la evlilik kararı alan Deniz Seki’nin mutluluğu kısa sürdü. Sevgilisiyle ayrılan Seki, Salman’la barışmış kısa süre sonra tekrar ayrılmıştı. Ayrılığın nedeni Salman’ın babasının Seki’yi istemesinden dolayı olduğu ortaya çıktı.

NİKAHLARI ARALIK’TAYDI

Ünlü şarkıcı 22 yaşındayken tanışıp aşk yaşamaya başladığı Faruk Salman’la o zamanlar da baba engeli nedeniyle ayrılmak zorunda kalmıştı. Yıllar sonra biraraya gelip evlilik kararı alan çiftin saadetine yine baba köstek oldu. Ünlü şarkıcının firari olduğu dönemde de onu polise ihbar eden baba Aralık ayında evlenmeyi düşünen aşıkları ayırdı. Hem kafasında hem de kalbinde aşkını bitirdiğini dile getiren Deniz Seki, “Bu ilişkide en çok sabreden ve emek veren taraf bendim. Maalesef bu kadar emeğim boşaymış. Allah yolunu da bahtını da açık etsin” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.