İŞTE! Cem Yılmaz ve Ebru Şallı ayrılığının gerçek sebebi

Cem Yılmaz ve Ebru Şallı ilişkisini aileden biri, Can Yılmaz’ın nasihatleri bitirmiş.

Geride bıraktığımız Ağustos ayının son günlerinde magazin basınına düşen ve eylül ayının son günlerine kadar da sürekli olarak haklarında haberler yapılan Ebru Şallı ve Cem Yılmaz arasında bir aşk yaşandığı iddia edilmiş ancak magazine yansıyan çok sayıda görüntüye rağmen Cem Yılmaz cephesi bu ilişkiyi inkar etmişti. Ebru Şallı’dan konuyla ilgili açıklama gelmezken Yılmaz; ‘Kendisi sevdiğim, değerli bir arkadaşım. Başka bir şey aramayın’ açıklaması yapmıştı.

AYRILIKTA AĞABEY İDDİASI

Sadece birkaç hafta süren Cem Yılmaz ve Ebru Şallı ilişkisinin neden bittiği bir sır olsa da magazin kulislerinde konuşulan iddialar bu aşkı Cem Yılmaz’ın ağabeyi Can Yılmaz’ın bitirdiğini söylüyor. Son zamanlarda ağabeyiyle birlikte geçirdiği zamanları da sosyal medya hesabından paylaşan ve Can Yılmaz’ı takipçilerinin daha yakından tanımasını sağlayan Cem Yılmaz’ın ilişkiyi bitirmek konusunda ağabeyinin laflarının etkili olduğu söyleniyor. Her ne kadar ağabey Yılmaz, sosyal medya hesabından bununla ilgili bir paylaşımda bulunmamış olsa da iddialar son derece dikkat çekici. Söylenenlere göre ağabey Can Yılmaz, kardeşine, “Bu aşktan uzak durmazsan, işinin önüne geçecek” tavsiyesinde bulunmuş.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.