İŞTE! Beşiktaş Stadı’nın yeni adı

Beşiktaş’ın Vodafone ile olan sözleşmesinin bitmesinden sonra başlayan yeni isim sponsoru arayışı sonuçlandı. Beşiktaş Stadı’nın yeni adı Tüpraş Stadyumu olacak.

Bir süredir Koç Holding ile görüşmelerini sürdüren siyah-beyazlılar, Tüpraş’ın isim sponsoru olması yönünde anlaşmaya vardı. Buna göre Beşiktaş Park’ın adı 3 seneliğine Tüpraş Stadyumu olacak.

7.5 MİLYON EURO KAZANACAK
Beşiktaş’ın bu anlaşmadan senelik 7.5 milyon euro kazanacağı öğrenildi. Beşiktaş yaz döneminde Gazprom ve Emirates gibi firmalarla da uzun süre temaslarda bulunmuştu. Ancak görüşmeler olumlu noktalanmamıştı.

Beşiktaş Stadı’nın ismi için ilk olarak siyah-beyazlıların Koç Grubu’ndan efsane sponsoru Beko markası konuşulsa da sonrasında Tüpraş isminde karar kılındığı bildirildi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.