gazetemag tv

İŞTE! Arda Turan ile eski manken Ebru Şallı arasındaki mesajlaşmalar

Herkes bu diyalogları konuşuyor…

A Milli Takım’ın kaptanı ve Barcelona’nın yıldızı Arda Turan ile eski manken Ebru Şallı arasındaki mesajlaşmalar ortaya çıktı.

İddiaya göre Ebru Şallı’nın instagram hesabı hacklendi. Hesabı hackleyen Ayyildiz Tim Şallı’nın Arda Turan ile arasında geçen yazışmaları deşifre etti.

İkili arasında geçtiği iddia edilen diyaloglardaki samimiyet hayli dikkat çekti. Ebru Şallı’nın son olarak twitter hesabından, “Bazı erkeklerin sevgilisi olduğu halde bana asılmalarından bıktım! Değil mi Arda?” şeklindeki mesajı dikkat çekti.

Şallı, bir süre sonra ise twitter ve instagram hesaplarının hacklendiğini duyurdu. Ancak ikili arasındaki diyaloglar Şallı ya da Arda tarafından yalanlanmadı. Arda Turan ile Ebru Şallı arasında Instagram’da geçen diyaloglardan bazıları şöyle:

Arda Turan: Günaydın, özledim seni neredesin:)

Ebru Şallı: Yoldayım

Arda Turan: Hoşbulduk, ne zaman dönüyorsun:)

Ebru Şallı: Yarın akşam. Sen de pazartesi değil mi.

Arda Turan: Evet pazartesi sabah. Göremeyecek miyim seni:))

Arda Turan: Merak ettim, foto at çekimden:)

Ebru Şallı: Atıcam, güzel bir plaj burası. Bakalım nasıl olacak, atarım foto.

Arda Turan: İyi olur, sen her şeyin iyisini yaparsın. Kolay gelsin:)

ebru-salli-arda1

ebru-salli-arda2

ebru-salli-arda3

Gün boyu sosyal medyanın en çok konuştuğu bu haber hakkında ilk açıklama Ebru Şallı’dan geldi. Ebru Şallı paylaştığı yazı ile durumu açıkladı…

ebru

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.