İŞTE! Adnan Oktar’ın sapkınlıkları!

Mesleğinin henüz ilk yıllarında Adnan Oktar’ın çevresine topladığı grubun içine sızmayı başaran gazeteci Fuat Kozluklu, örgütün karanlık yüzünü yeni kitabı ‘Kod Adı: Sapkın’da tüm çıplaklığıyla anlattı.

Onlarca yıldır kendini ‘hoca’ diye tanıtan Adnan Oktar ve yapılanmasına karşı 11 Temmuz 2018’de emniyet güçlerince operasyon düzenlendi.

Başta, kaçmaya çalışırken yakalanan Oktar olmak üzere birçok isim gözaltına alındı. Söz konusu operasyon, örneğine az rastlanır şekilde toplumun tüm kesimleri tarafından memnuniyetle karşılandı ve büyük destek gördü.

blank

FUAT KOZLUKLU TÜM AYRINTILARIYLA ANLATTI

Mesleğinin henüz ilk yıllarında Adnan Oktar’ın çevresine topladığı grubun içine sızmayı başararak yapılanmanın karanlık öyküsünde önemli bir role soyunan gazeteci Fuat Kozluklu ‘Kod Adı: Sapkın’ isimli eserinde, 1986 -2019 yılları arasında yaşananlar ile örgütün geçirdiği evrimi tüm ayrıntılarıyla gün yüzüne çıkardı.

Kozluklu, bizzat şahit olduklarından ve söylemlerden yola çıkarken tanıdığı yahut tanıyamadığı(!) sözde hocadan örgüt liderine, sözde cemaatten silahlı suç örgütüne evrilen din söylemli karanlık yapıyı okuyucusuna bütün detaylarıyla resmetti.

blank

SAHNE ARKASI DAHA DA İĞRENÇ!

Kozluklu, okuyucuyu Adnan Oktar Silahlı Suç Örgütü’nün (AOSSÖ) insanları etkilemek için kullandığı lüks hayatın aslında şantaj kasetlerinin büyük sahnesi olduğu gerçeği ile yüzleştirirken, sahne arkasında yaşanan taciz ve tecavüzler, çarpık ilişkiler ve daha pek çok iğrençliği de, kitabın sayfalarında gözler önüne serdi.

Kozluklu, önsözü Posta Gazetesi köşe yazarı Nedim Şener’e ait olan yeni kitabını sosyal medya hesabından paylaştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.