İstanbul’u bu hafta sonu mutlu kediler işgal edecek

Mutlu Kediler Derneği’nin (MuKeDer’in) düzenlediği 1. Ve 2. Uluslararası Mutlu Kediler Yarışması “International Happy Cats Show İstanbul” 24-25 Kasım 2018 tarihleri arasında Cemal Süreya Etkinlik Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Yarışmanın yanında özel şovlarında gerçekleştirileceği yarışmaya birçok ülkeden ve ülke içinden 200’e yakın kedi katılacak.

İstanbul’da tüm kediseverlere açık olan organizasyon daha önce şampiyonluk almaya hak kazanamayan tüm katılımcıların ICH unvanı alabilecekleri bir organizasyon olması ile ön plana çıkıyor. World Cat Federation(Uluslar arası Kedi Federasyonu) onaylı yarışma için federasyondan Romanya, İngiltere ve Hollanda’dan toplam 4 tane yabancı hakem ve bir federasyon temsilcisi yarışmaları derecelendirecek.

200’e yakın kedinin katılacağı yarışmanın organizasyonun ev sahipliğini yapan MUKEDER’den Serkan Erman organizasyon ile ilgili şunları söyledi “Türkiye’de ilk defa Noter onaylı bir kedi yarışması düzenliyoruz. Şu ana kadar ki en Adil yarışma olması hedefindeyiz. Kimsenin hakkı yenmeyecek, kimseye özel haklar tanınmayacak hiç kimseye taraflı yaklaşılmayacak”.

blank

Ayrıntılı bilgi için: https://www.mukeder.org.tr

Yarışma Lisans L#184239 Asia Continent Show – TUR-010 / 24-25 November 2018

Hakemler:

Mrs. Beverly Elian, Romania (AB, WCF)

Mrs. Jane Allen, United Kingdom (AB, WCF)

Mr. Kaai du Plessis, Netherlands (AB, WCF)

Mrs. Phillipa Holmes, United Kingdom (AB, WCF)

Ringler:

Adult – Kitten – Nauter

Özel Gösteriler :

British Shorthair – Scottis Fold – Scottis Straight – Exotic Shorthair

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.