“İstanbul Rooftop Festival” İstanbul teraslarında eğlendirecek!

Bu sene dördüncüsü düzenlenen, İstanbullular için adeta bir Sonbahar klasiği haline gelen İstanbul Rooftop Festival, katılımcılarının bu zamana kadar yaşadığı eşsiz deneyime bir yenisini daha eklemek için 7 Eylül Cumartesi günü It’s Chiller Time desteğiyle şehrin teraslarının kapılarını açıyor.

51 MÜZİSYENİ AĞIRLAYACAK!

7 Eylül tarihinde İstanbul’un en gözde teraslarında gerçekleşecek olan İstanbul Rooftop Festival, katılımcıların müzik zevklerine göre seçim yapabildikleri 50’den fazla müzisyene ev sahipliği yapacak. Performansların yanı sıra birbirinden farklı aktivitelerin de gün boyu devam edeceği festivalde, katılımcılar yaza hep beraber son bir kez veda edecek.

Festivalde; Dole & Kom, Floyd Lavine, Jake the Rapper, Holger Hecler, Starts Like Dust (live), Menachem 26, Zimmer, Anatolian Sessions, Alem-i Adastra, Avangart Tabldot ve daha birçok müzisyen performans sergileyecek.

blank

TEK BİLETLE 11 MEKAN!

İstanbul Rooftop Festival; 16 Roof, Anton Peran, Barcelo İstanbul, Klein Garten, Mentha Nova, Nest, Sky Pera Bar, W Otel Secret Garden, Monkey Bar, Klein ve Flamme olmak üzere 11 farklı mekânda ünlü DJ’leri müzikseverlerle buluşturacak. Klein ve Flamme’de gerçekleşecek After Party’ler ile müzik sabah saatlerine kadar devam edecek.

Dünyaca ünlü müzisyenlerin yanı sıra yerli sahnenin de en güçlü isimlerini ağırlayacak olan festivalde, kokteyl atölyelerinden gastronomi atölyelerine, uçurtma yapımından yogaya kadar daha bir çok aktivite gerçekleştirilecek.

Mekanlar:
Klein Garten

MENTHA Nova

Monkey Bar

Anton Peran

Barcelo İstanbul

16 Roof

Sky Pera Bar

Nest

W Secret Garden

Klein

Flamme

Lineup:

Alem-i Adastra
BeeGee
Dole& Kom
Floyd Lavine
Holger Hecler
Jake the Rapper
Menachem 26
Mousike
Stars Like Dust
Zimmer
Aksak
Anatolian Sessions
Avangart Tabldot
Bahadır G
Bayram Özcan
Blotto
Can tanca
C Squared
Childplay
Cihangir çınar
Cüneyt Öztürk
Doruk
Efe Kantel
Emre Şenol
Enes Gül
Erel Eryürek
Furkan Kurt
Geeno
Hemi
Jaffer
Jamie s
Kaan Düzarat
Kerem Tekinalp
Koray t
Macellan
Mertkan Akd
Murathan Özbek& Can Balta
Orkun Bozdemir
Özgür Bay
Pekiner
Procombo
Sali
Scnell Scnell
Serhat Demiral
Siyabend
Şirin Ediger
Tan Güner
Turkish Edits
Tutan
Vasil Vingas
Yakuza

Floyd Lavine

Elektronik müziğe olan tutkusunu, kendi kökeni olan Afrika ritimleri ve özleri ile birleştiren Floyd Lavine, 7 Eylül Cumartesi günü İstanbul Rooftop Festival kapsamında gün batımında dinleyicilere Afrika ruhunu yaşatacak!

Dole and Kom

1994 yılından beri beraber müzik yapan ve elektronik ve tech-house müziğin melodik ritimlerini benimseyen Berlin merkezli duo Dole & Kom, 7 Eylül Cumartesi günü İstanbul Rooftop Festival’de manzaranın keyfini çıkartmak için bizlerle!

Jake the Rapper

Eşsiz enerjisi ve tekno/house müziği old school ve günümüz tınıları ile harmanlayan Jake the Rapper, 7 Eylül Cumartesi günü dinleyicilerine benzersiz bir deneyim yaşatmak için İstanbul Rooftop Festival’de!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.