İstanbul Komedi Festivali’nde Demet Akbağ sürprizi

BKM Organizasyonu ile, bu yıl Maximum Kart ana sponsorluğunda 6. kez düzenlenen İstanbul Komedi Festivali, önceki akşam İş Sanat’ta, tiyatro ve sinema dünyasının en başarılı isimlerinden Demet Akbağ’ı ağırladı.

Gösteri öncesi İş Sanat’ın kulisinde basın mensupları ile bir araya gelen Akbağ, Istanbul Komedi Festivali’nde 6.kez sahnede olduğunu ve heybesinde biriktirdiği anıları seyirciye aktarmaktan çok mutlu olduğunu dile getirdi.

Her defasında seyircisi ile kurduğu bağla daha da lezzetlenen gösteride Demet Akbağ, seyircisine duygu ve kahkaha dolu bir akşam yaşattı.

blank

Bir Demet Muhabbet’te; çocukluğunda ev halkına yaptığı gösterilerden başlayarak hayat yolculuğunu, ilk tiyatro oyunlarından sinema filmlerine, sahne gösterimlerinden televizyon dizilerine kadar pek çok anısını seyircisi ile paylaştı.

Demet Akbağ’ı izlemeye gelenler arasında Fulya Terim, Sedef İybar, Emel Müftüoğlu da vardı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.