gazetemag tv

İspanya’dan dönen Can Yaman’ı İstanbul Havalimanı’nda kimse karşılamadı!

Oyuncu Can Yaman, bir televizyon programına konuk olmak için gittiği İspanya’dan döndü. İspanya’da 2 bin kişinin karşıladığı yakışıklı oyuncuyu dönüşte İstanbul Havalimanı’nda kimse karşılamadı.

Can Yaman, “Burada neden aynı ilgiyi görmediniz” sorusuna, Galatasaralı futbolcu Falcao örneğiyle yanıt verdi: “Falcao buraya geldi karşılandı. Kolombiya’da böyle karşılanıyor mu? Buradaki futbolcuları neden insanlar karşılıyor. Ülkelerinde karşılıyorlar mı? Bu enteresan bir konu zaten. Napoli’ye gittiğimiz de otel bana dedi ki ‘Buraya Maradona geliyor böyle izdiham olmadı.’ Bir Türk oyuncunun bu şekilde karşılanması Haluk Bilginer’in dediği gibi “Kendi adıma değil ülkem adına çok gurur verici’. Biraz da bu milli duygularla bakmak lazım. Ne güzel ki böyle bir şey oluyor.”

blank

Can Yaman sevgisi sahte mi, gerçek mi?

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.