İsmail YK’ya Benjamin Button benzetmesi

Yaptığı hit çalışmalarla adından sıkça söz ettiren İsmail YK, ‘Tatlı Kız’ isimli yeni şarkısı’nın klibin de ünlü aktör Brad Pitt’in canlandırdığı Benjamin Button karakterine benzetildi.

Gişe rekorları kıran filmde zaman geçtikçe fiziksel olarak da gençleşen Benjamin Button’un tuhaf hikayesi yıllar sonra gerçekleşti. İsmail YK’nın yeni çıkan ‘Tatlı Kız’ adlı klibin de 2002 yıllarında ki halinden daha genç görünmesi Banjamin Button’a benzetildi. Klibi izleyenler , “Benjamin İsmail,İsmail YK nın doğum günü yok mu? , İsmail YK yaşlanmama iksirini mi bulmuş,İsmail YK ilk çıktığında ilk okuldaydım, şimdi beni sokakta görse bana amca der,” gibi yüzlerce yorum geldi.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.