gazetemag tv

İsmail YK: Feminist kadınlara hayranım!

İsmail YK müzik magazin yazarı Hakan Kanburoğlu’na konuştu. Yeni şarkısının 2 haftada 4 milyon dinlendiğini belirten İsmail YK, ” Rapçi olmadığım halde ilk tutan şarkım Rap tadındaydı, 2004 yılında popüler olan rap şarkımdı.” dedi.

Hakan Kanburoğlu’nun müzik sektörüyle ilgili sorularını yanıtlayan İsmail YK, ”Ben aslında Rap’çi değilim ama buna rağmen ilk tutan şarkım rap tadındaydı. Şappur Şuppur baştan sonuna kadar rap tadındaydı, nakarat hariç Rap yapmak isterim ama popüler olduğu için değil rap içten gelmeli.” açıklamasını yaptı.

”ÇOCUK İSTERİM, EVLİLİĞİ ÇOK DÜŞÜNDÜM AMA HENÜZ ERKEN”

“Meslektaşlarınız evlendi, çoluk çocuğa karıştı, siz düşünmüyor musunuz?” sorusuna da yanıt veren İsmail YK, ” Evliliği düşündüm, çok düşündüğüm için de evlenmeyi düşünmüyorum. İnşallah ileride evlenip çocuk yaparım, henüz erken ama çocuk isterim.” ifadelerini kullandı.

İsmail YK

”FEMİNİST KADINLARA HAYRANIM”

Özel hayatına dair açıklamalarda bulunan İsmail YK, ”Aşk insanı ya çok mutlu ya da derbeder eder. Kıskanç bir erkek değilim. Feminist kadınlara hayranım ama sinirlenince de maço olmamak elde değil (şaka) Maço değilim.” cümlelerini kullandı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler