İsmail YK “Ayvayı Yemiş”

Her daim çok konuşulan hit şarkılarıyla hayranlarının karşısına çıkan İsmail YK, yeğeni TanerMUSİX ile birlikte çalışmalarını tamamladığı yaza damgasını vuracak "Ayvayı Yemiş" isimli yeni şarkısını müzikseverlerin beğenisine sundu.

Musicom etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini alan şarkının klibinin bir bölümü İstanbul’da bir bölümü ise Almanyada çekildi.

Klip de İsmail YK’ya dansçılar da eşlik etti. Geçtiğimiz günler de yeni yaşına basan İsmail YK , doğum gününü de ”Ayvayı Yemiş” isimli yeni şarkısıyla kutladı..Yeni şarkısısıyla birlikte yeni yaşını da kutlayan İsmail Yk, yine çok beğenileceğine inandığım bir çalışmaya imza attık..Bunun mutluluğunu yaşıyorum.Buradan doğum günümü kutlayan hayranlarıma da seslenmek istiyorum ,bu şarkım benden onlara hediye olsun dedi..

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.