gazetemag tv

Işın Karaca ve arkadaşları, karantina yılbaşına renk getirecek

Bu sene arkadaşlarınıza, sevdiklerinize alacağınız en güzel hediye #eveğlence paketiniz olsun.

Türk pop müziğinin en önemli ve özel kadın vokallerinden Işın Karaca, dünyanın en önemli sorunu pandemide de üretmeye durmadan hizmet ettiği müzik sektörü için devam ediyor. Yılbaşı günü madem sevdiklerimizle sahnede buluşamıyoruz o zaman biz onların evine sahne kuralım fikri ile yola çıkılan #eveğlence projesi, 9 aydır çalışamayan müzik sektöründeki maddi yardıma ihtiyacı olan tüm müzisyenlere nefes olma hareketi.

‘Süslenin, sofralarınızı kurun ve kendinizi bizlere emanet edin. Programın başından sonuna kadar, tam bir yılbaşı eğlencesi hazırladık’ diyen Işın Karaca 31 Aralık akşamı 21:30-00:30 saatleri arasında, biletix’te gazinosunun perdelerini sürprizleri ile açıyor. Türk sanat müziğinden pop’a, arabeskten latin müziğine kadar uzanan geniş bir repertuvar hazırlayan Işın Karaca ve arkadaşları, karantina yılbaşına renk getirecek.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.